Relacja z Marszu dla życia i rodziny - Tarnobrzeg 2016 

Rodzina receptą na kryzys

Kongres Polskiej Rodziny pod hasłem Rodzina receptą na kryzys 

Rodzina Polską racją stanu. "Racja stanu" w ścisłym tego słowa znaczeniu - to uznanie potrzeb i dobra państwa za najwyższą normę działania. Biorąc pod uwagę, że od kilku lat mamy ujemny przyrost naturalny, co uplasowało nasz kraj na 211 miejscu, spośród 222 państw w globalnych statystykach dzietności, wydaje się być wystarczającym powodem, by polityka prorodzinna i sama instytucja rodziny, stała się polską racją stanu.

Polska i Polskie Rodziny czekają na zmiany i wołają o ludzi sumienia w życiu publicznym. Kongres Polskiej Rodziny stanie się impulsem dla debaty społecznej nad jej kondycją a zaprezentowane propozycje staną się przyczynkiem do stworzenia Narodowego Programu Polityki Prorodzinnej. 

Serdecznie zapraszamy na Kongres Polskiej Rodziny

Będzie to spotkanie osób i organizacji, dla których promocja fundamentalnych wartości - życia i rodziny - są celem i motywem działania.  Nasz wspólny udział i zaangażowanie będzie krokiem w kierunku zmian służących polskiej rodzinie.

 

DATA: Sobota, 20 kwietnia 2013 r
START: Godzina 9.00
GDZIE: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5 

INFORMACJE DODATKOWE:
 • Organizator Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
  ul. Wilcza 8 lok.19
  00-532 Warszawa
  tel./fax +48 22 401 06 24
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
  www.centrumzyciairodziny.org
 • Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa
  http://www.centrumzyciairodziny.org/zgloszenie-udzialu-w-kongresie.html
Serdecznie zapraszamy